Matematyczne spotkania gimnazjalistów

Co?
Zajęcia z matematyki dla gimnazjalistów prowadzone przez p. Katarzynę Trynkiewicz przy współpracy młodzieży klas akademickich. Zapisy nie są wymagane, wystarczy przyjść. Zajęcia są bezpłatne.

Gdzie?
W I LO im. Mikołaja Kopernika, w pracowni matematycznej im. Prof. F. Leji (sala 27)

Kiedy?
Spotykamy się co drugi piątek o 14.30. Najbliższe zajęcia 27 listopada.

Po co?
Lepiej, skuteczniej przygotujesz się do testu gimnazjalnego, uzupełnisz ewentualne braki, rozszerzysz swoje horyzonty. Miło spędzisz czas, bo zajęcia prowadzone są ciekawie z dużą dawką humoru i ekspresji. Może poznasz kolegów z innych szkół?

Dla kogo?
Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich uczniów gimnazjów. Realizowane treści dotyczą nie tylko testu gimnazjalnego lecz zawierają też zadania konkursowe.

Matematyczne spotkania dla gimnazjalistów odbywają się w naszej szkole od dwóch lat. Osoby, które uczęszczały na zajęcia-obecnie licealiści-bardzo dobrze radzą sobie z matematyką. Dziś wiedzą, że „warto było” i polecają udział w tych zajęciach swoim młodszym kolegom.

Słowo „matematyka” kojarzy się często z czymś bardzo trudnym i niezrozumiałym. Poświęcając trochę czasu i wysiłku chcemy przełamać stereotypy i dać szansę każdemu uczniowi gimnazjum, a w ten sposób lepiej ich przygotować do dalszego kształcenia w liceum.

Katarzyna Trynkiewicz

33

Dodaj komentarz