Wspaniały gest naszych Absolwentów z rocznika 1961-65

Absolwenci naszej szkoły z rocznika 1961-65, uczestniczący w uroczystym spotkaniu z okazji jubileuszu 50-lecia matury, ufundowali nagrodę dla obecnego ucznia „Kopernika”. Nagrodę tę z rąk p. Janusza Macha otrzymała uczennica Andżelika Matrejek z klasy 3D.

„… Pięćdziesiąt lat temu zdawaliśmy maturę w szkole, do której Ty dzisiaj uczęszczasz – sławnym dokonaniami swych Profesorów i uczniów I Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu. (…) jesteś uczennicą wyróżniającą się zarówno w nauce, jak i w pracy społecznej. Życzymy Ci dalszych sukcesów na obu tych polach, w tym – w przyszłości – inicjowania i organizowania takich szkolnych spotkań po latach, jakie było ostatnio naszym udziałem. Życzymy Ci również, aby ta skromna, przekazana Ci z serca kwota, pomogła zrealizować choć część Twoich potrzeb i marzeń.” – czytamy w liście przekazanym wraz z nagrodą Andżelice.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim absolwentom z rocznika 1961-65 za ten wspaniały gest, życząc wielu kolejnych okazji do wspólnych spotkań oraz wspomnień i wzruszeń związanych z naszą szkołą.

Dodaj komentarz