Liga Lekkoatletyczna oraz Indywidualne Biegi Przełajowe

Na stadionie „Juvenii” w Przemyślu 24.09.2015, odbyły się zawody rejonowe Ligi Lekkoatletycznej w ramach licealiady. „Kopernik” wystawił na tą imprezę reprezentacje dziewcząt i chłopców. Rywalizowano w takich konkurencjach jak: 100m, 4x100m, 400m, 800m dz., 1500m chł., skok w dal, oraz pchnięcie kulą. Po rozegraniu wszystkich konkurencji podliczono punkty. I LO w kategorii dziewcząt uplasowało się na VII miejscu, zdobywając łącznie 811 pkt., natomiast chłopcy zajęli miejsce IX, uzyskując 971 pkt. Nasza szkołę reprezentowali: 100m – K. Kucaj, K. Mucha, K. Majewska/J. Jucha, A. Gałuszka, Ł. Leniar. 400m – M. Radecka, K. Kopczak/P. Pokrywka, A. Rokosz, J. Bursztyka. 800m – W. Perczyńska, A. Sabatowska. 1500m – M. Tomaszewski, M. Pleśniak, K. Pusztuk. Skok w dal- G. Komaniecka, A. Wojciechowska/M. Szeląg, D. Sadlej, M. Różalski. Pchnięcie kulą – M. Skiba, N. Ostasz/A. Bulik, K. Mrozowicz, P.Żyta. Opiekunowie: p. Dorota Szewczyk, p. Daniel Biłas.

8.10.2015 na stadionie w Pruchniku uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, rywalizowali w Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych. Najlepszy wśród reprezentantów naszej szkoły okazał się Maciej Tomaszewski, który wygrał rywalizację w kategorii chłopców i awansował do Finału Wojewódzkiego (21.10.2015 Kolbuszowa). Dalsze miejsca zajęli: dziewczęta – W. Perczyńska, I. Hanasiewicz, K. Barwa, D. Furgała. Chłopcy – P. Tabor, M. Pleśniak, B. Gujda, K. Gurzyński. Opiekun: p. Daniel Biłas

Zdjęcia

Dodaj komentarz