Quadratic equations – akademicka na Uniwersytecie

21 lutego uczestniczyliśmy w kolejnych warsztatach prowadzonych przez Wydział Przyrodniczy Uniwersytetu Rzeszowskiego. Za nami już drugie zajęcia z matematyki w j. angielskim prowadzone tym razem przez dr Konstantinosa Tatsisa z Uniwersytetu Ioannina z Grecji. Tematem zajęć byłyMathematical problems for the secondary school. Numerical expressions. Equations. Quadratic equations.

Damian: Dzień dobry!
Kamil: Na własnej skórze doświadczyłem, że matematyka jest językiem uniwersalnym.
Konrad: Nie ważne czy jesteś Grekiem, Żydem, Polakiem.. Matematyka łączy ludzi!
Karolina: Dzięki zajęciom z matematyki prowadzonym w języku angielskim nie tylko mieliśmy możliwość pogłębiania naszej wiedzy z matematyki, ale też poszerzenia znajomości języków. Doświadczenia z wykorzystaniem ciekłego azotu, przeprowadzone przez dr Grzegorza Tomakę, uzmysłowiły mi jak wielkie możliwości drzemią w nauce.
Kasia: Zajęcia z matematyki w języku angielskim były dla mnie niezwykle interesujące, szczególnie ze względu na to, że były prowadzone przez profesora greckiej narodowości. Chciałabym mieć możliwość uczestniczenia w większej ilości takich zajęć.
Ania: Doświadczenia z fizyki wzbudziły we mnie ciekawość świata.
Piotrek: Było jak zawsze 🙂
Maciek: Wykłady prowadzone na Uniwersytecie Rzeszowskim pokazały nam praktyczne i ciekawe zastosowanie matematyki oraz fizyki.
Aneta: Matematyka po angielsku z Grekiem była bardzo ciekawym doświadczeniem. Nie tylko mogliśmy dowiedzieć się nowych informacji, ale też sprawdzić nasz angielski.
Tomek: Było to dla mnie niezwykle ciekawe doświadczenie. 

IMG_1618

Więcej zdjęć ↑

Dodaj komentarz