Ostatnie warsztaty klasy technologicznej – robotyka

W ostatnią sobotę przed wielkanocną przerwą odbyły się ostatnie warsztaty IT w roku szkolnym 2013/2014. Z racji tego, ze trzecioklasiści nie biorą udziału w warsztatach, dla uczniów klasy 2F nadszedł czas rozstania z wykładowcami Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania oraz kampusem rzeszowskiej uczelni.

Podczas ostatnich wykładów uczniowie wzięli udział w zajęciach z programowania i robotyki prowadzonych odpowiednio przez dr.inż. Barbarę Fryc oraz prof. zw. dr. hab. Romana Bazylevycha. Szczególnie robotyka przypadła naszym uczniom do gustu. Kilkuosobowe grupy miały okazje wykazać się kreatywnością i zaprogramować roboty wykonujące najróżniejsze zadania, których pomysłowość niejednokrotnie zaskakiwała nawet samych wykładowców.
 

Na koniec nadszedł czas na podziękowania, pożegnania i drobne upominki dla wszystkich wykładowców, którzy przez 2 lata dzielili się z nami swoją wiedzą i pasją. Możemy być pewni, że dzięki ich zaangażowaniu ktoś z nas w niedługim czasie zasili szeregi WSIiZ jako pełnoetatowy student. Dzięki tej współpracy nauczyliśmy się jak łączyć ciężką pracę z dobrą zabawą i czerpać satysfakcje z tego co się robi. Mimo, ze wyjazdy na warsztaty zmuszały nas do wczesnego wstawania i zabierały prawie całą wolną sobotę, możemy z czystym sumieniem powiedzieć, że dzięki nim mieliśmy okazje poczuć choć trochę studenckiej atmosfery i zyskać cenne doświadczenie, które z pewnością zaprocentuje w przyszłości.

J.M.Dodaj komentarz