Programowania ciąg dalszy.

 

Klasy IT po przerwie związanej ze studencką sesją wróciły na Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, aby uczestniczyć w kolejnej serii warsztatów tematycznych.

W sobotę, 15 marca jak zwykle przed 8 rano, kiedy jeszcze większość naszych szkolnych kolegów i koleżanek spała, uczniowie klas 1F i 2F zebrali się na parkingu przed hala MOSiR, aby wyruszyć na pierwsze od 3 miesięcy warsztaty na rzeszowskiej WSIiZ.

Świetna atmosfera panująca w autokarze sprawiła, że podróż minęła błyskawicznie, a rozpoczynające się warsztaty zaczęliśmy pełni energii. Po podzieleniu się na grupy i znalezieniu sal, usiedliśmy w jak zwykle bardzo wygodnych fotelach i przywitaliśmy się z jak zwykle bardzo sympatycznymi wykładowcami 

Po krótkim teoretycznym wstępie, zajęliśmy się tworzeniem stron internetowych dostosowanych do aktualnych potrzeb urządzeń mobilnych oraz już tradycyjnie – programowaniem.

Po 3 godzinach zajęć, nastąpiła krótka przerwa obiadowa, po której wróciliśmy do ciężkiej pracy.

Ostatecznie do Jarosławia dotarliśmy przed godzina 17.

Po raz kolejny zajęcia przygotowane przez wykładowców WSIiZ były związane bezpośrednio z tematami będącymi bardzo „na czasie”, co zdecydowanie wpływa na ich wysoką atrakcyjność.

 

J.Mickiewicz

 

 

 


 

 

 

Dodaj komentarz