Rozważania młodego matematyka..

Na początku był chaos. Z chaosu wyłoniły się dwie nauki: matematyka i fizyka. Tworząc wspaniały świat składający się z ogromnej ilości działań i zjawisk, które człowiek stawia sobie jako wyzwanie zrozumienia ich. Z pradziada na dziada, z ojca na syna przekazywano własne odkrycia, zaczynając od tych najprymitywniejszych jak ogień aż do wynalezienia prądu i nowoczesnej technologii..

Nowe wyzwania, jakie stawia przed młodymi ludźmi XXI wiek, coraz bardziej motywują do nauki i pracy. Powstanie takiej wspaniałej, cudownej, pieknej, ekscytującej, zapierającej dech w piersi, a zarazem nowoczesnej placówki jaką jest Uniwersytet Rzeszowski, pozwala nam, przyszłości tego kraju, bądź świata, zrealizować nasze plany i marzenia. Dzięki środkom unijnym, mamy zaszczyt, korzystać z nowoczesnego sprzętu, a dzięki miłej i uprzejmej pomocy doktorów i profesorów, z łatwością przychodzi nam zrozumienie zjawisk, które odmieniają nasze życie. Wielu z nas, młodego pokolenia, zastanawia się kim będzie, co będzie robił, jak potoczy się jego przyszłość. Każdy z nas marzy o ciekawej, satysfakcjonującej i dobrze płatnej pracy. Uważam, że nauki ścisłe moga nam to zapewnić. Oczywiście tylko wtedy, kiedy damy z siebie wszystko.

,,Nauka to dobra koleżanka, ale okrutna kochanka.. – R. Bender

Tylko od nas samych zależy jak rozwinie się nasza przyszłość, wiele zyskujemy z tych zajęć. Potraktujmy zdobywaną wiedzę jako nasz kapitał i szanujmy czas spędzony na Uniwersytecie, bo nigdy nie wiemy jak potoczą się nasze losy..

Konrad Piotrowski. Klasa Ih.

 

P.S. Załączamy kilka zdjęć z ubiegłych zajęć na UR 🙂


IMG_5706 IMG_5715 IMG_5717 IMG_5724 IMG_5734 IMG_5753

Dodaj komentarz