Zwiad terenowy- „Znawca Jarosławia”

W dniu 13 grudnia 2013 r. uczniowie z naszej szkoły w składzie Paulina Oronowicz, Maciej Drozd, Maciej Morawski, Łukasz Leniar oraz Marcin Ryska wzięli udział w zwiadzie terenowym pod hasłem „Znawca Jarosławia” zorganizowanym przez studentów III roku turystyki i rekreacji PWSTE w Jarosławiu.

Impreza, w której wzięły udział jarosławskie szkoły ponadgimnazjalne, miała na celu głębsze poznanie naszego miasta i wzbogacenie wiedzy na temat jego topografii, dziejów oraz historii w połączeniu z dobrą zabawą i rozrywką. Dwugodzinne zajęcia programowe w terenie, polegały na lokalizacji przez młodzież punktów wyznaczonych przez organizatorów potyczek turystycznych. W wyniku zaciętej rywalizacji drużyna z „Kopernika” zajęła III miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów geograficzno- turystycznych.

 

Dodaj komentarz