Bezpłatne warsztaty dla licealistów w Warszawie

 

Organizacja CEMS Club Warszawa, skupiająca studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, zaprasza młodzież w wieku 16-18 lat do udziału w projekcie CEMS Chance. CEMS Chance jest pionierskim projektem skierowanym specjalnie do uczniów liceum, którzy są zdolni, ambitni i mają w sobie ogromny potencjał do tego, by w życiu osiągnąć sukces. Dodatkowe informacje  na stronie www.cemschance.pl lub u prof. Tomasza Lewandowskiego.

W czasie trzydniowych warsztatów (6-8.12.2012r.) uczestnicy będą mogli rozwijać swoje umiejętności miękkie (m.in. sztuka wystąpień publicznych, autoprezentacja). Będą też mieli możliwość zaplanowania odpowiedniej do swoich zainteresowań i predyspozycji ścieżki kariery zawodowej. Naszym celem jest dodatkowe motywowanie młodszych kolegów i koleżanki do nauki i rozwoju. Chcemy pomóc i wesprzeć  chociażby poprzez zwiększenie ich wiedzy na temat systemów stypendialnych,  organizacji wspomagających edukację i ułatwiających poszukiwanie pracy.

Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne. Organizatorzy projektu pokrywają następujące koszty:

• zakwaterowanie w hostelu oraz pełne wyżywienie uczestników (śniadanie, obiad, kolacja)

• udział w warsztatach oraz innych atrakcjach przewidzianych w programie

• bilet komunikacji miejskiej w Warszawie

• ubezpieczenie pobytu ucznia podczas trwania warsztatów

 

Więcej informacji na temat warsztatów można znaleźć na stronie www.cemschance.pl lub poprzez kontakt mailowy na adres kontakt@cemschance.pl 

Formularz aplikacyjny dostępny do 23 listopada (tj. do piątku) pod adresem:

https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dG1NMWtSOGZwSU42OTJsbVJETmJMU1E6MQ#gid=0

Dodaj komentarz