Dni otwarte 2012

Pierwszego dnia wiosny ponad połowa szkoły, dziwnym zbiegiem okoliczności, cierpiała z powodu okropnego bólu brzucha. Nawet Pan Dyrektor nie uciekł od dziwnej dolegliwości. Nie mówimy tutaj o zatruciu czy też epidemii – bez obawy! Co wywołało zatem ową przypadłość społeczności naszej szkoły? Nic innego jak tylko druga edycja konkursu talentów, po której każdy płakał ze śmiechu.
Tegoroczny konkurs tchnął świeży powiew talentów w mury naszej szkoły. Całość została poprowadzona (znakomicie z resztą) przez Kondrada Żygadło oraz Jakuba Juchę. W jury zasiadła prof. Marzena Gil , pani pedagog Beata Szczygieł oraz przewodnicząca szkoły, Beata Turoczy. Cała uroczystość była podzielona na dwie kategorie.
W pierwszej z nich nagrodę „Misia Publiczności” otrzymał zespół Za Pięć-Dwunasta z klasy 2G. Wszystkim nogi rwały się do tańca przy wykonaniu „La bamby”.   Nagrodę jury otrzymała trójka debiutantów. W tak zwanym między czasie na scenę pewnym krokiem wkroczył duet w skład którego wchodził Michał Kochman z zespołu Za Pięć-Dwunasta oraz prowadzący Jucha Jakub.
Cała impreza odbyła się w salwach śmiechu i tonach naprawdę niesamowitych wokali. Już pod sam koniec dyrektor podziękował każdemu z uczestników i zaprosił do wzięcia udziału w następnej edycji. Być może za rok odkryjemy w naszej szkole kolejne, równie niesamowite talenty.

Dodaj komentarz