Nagrody i stypendia Fundacji Zielińskich

Nagrody i stypendia Fundacji Pomocy Edukacyjnej dla młodzieży im. Heleny i Tomasza Zielińskich

14 listopada- tradycyjnie już o tej porze roku odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów, stypendiów i nagród młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz studentom za wybitne osiągnięcia naukowe.

Uroczysto została poprzedzona Mszą Św. O godz. 11.00 w kościele p.w. NMP Królowej Polski. Eucharystię sprawował ks. Prałat Mariach Bocho. Msza była odprawiona w intencji rodziny Zielińskich oraz młodzieży.

Druga część uroczystości przebiegała w murach naszej szkoły, a rozpoczęły ją wystąpienia artystyczne uczniów: Konrada Żegadło i Moniki Siary.

Następnie przyszedł czas na przemówienia członków zarządu Fundacji i Stanisława Kiełbowicza, Jana Gąsiora, Tomasza Petry i Jarosława Pagacza. Uroczystość została uświetniona obecnością zaproszonych gości i przedstawiciela Kuratorium Oświaty w Rzeszowie – Alicji Kurki oraz etatowego członka Rady Powiatu Jarosławskiego Zofii Karawańskiej.

W tym roku Fundacja przyznała uczniom naszej szkoły 6 stypendiów i 47 nagród.

Spotkanie zakończył Pan Dyrektor, pogratulował wyróżnionym uczniom i życzył dalszych sukcesów.
[nggallery id=18]

Brak możliwości komentowania.