Nauczyciele „Kopernika” znów nagrodzeni

14 października, podczas powiatowych obchodów Dnia Komisji Edukacji Narodowej w budynku jarosławskiej „Gwiazdy” nauczyciele z naszej szkoły zostali wyróżnieni przez Starostę Jarosławskiego – Pana Tadeusza Chrzana.

Uroczystości rozpoczęły się o godzinie 17:00 częścią oficjalną, podczas której uhonorowani nagrodami zostali między innymi nauczyciele „Kopernika”. Na wygodnych krzesełkach w auli jarosławskiego budynku „Gwiazda” zasiadły ważne osobistości naszego regionu, m.in. Starosta Jarosławski – Pan Tadeusz Chrzan, Naczelnik Wydziału Oświaty i Polityki Społecznej – Pani Lucyna Paulo, przedstawicielka Kuratorium Oświaty w Rzeszowie – Pani Katarzyna Kurka oraz posłowie: Pan Andrzej Ćwierz, Pan Mieczysław Golba i Pan Tomasz Kulesza. W uroczystości brali udział także dyrektorzy liceów naszego miasta i wyróżnieni nauczyciele.

Nagrodzeni profesorowie z naszej szkoły to:

P. Katarzyna Danecka
P. Magdalena Sało
P. Katarzyna Trynkiewicz
P. Andrzej Sarnicki

Po części oficjalnej przyszedł czas także na oprawę artystyczną. Na scenie pojawili się podopieczni Ogniska Baletowego w Jarosławiu, którzy podtrzymali atmosferę tego wydarzenia, prezentując swoje taneczne i wokalne umiejętności w ponad półgodzinnym programie.

Czwartkowe uroczystości były dla nauczycieli wydarzeniem niezapomnianym. Dla nas – uczniów takie publiczne wyróżnienie naszych profesorów też powinno być powodem do dumy. W końcu są to najlepsi z najlepszych w całym Jarosławiu.

Nagrodzonym nauczycielom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych!

 

Brak możliwości komentowania.