Rozpoczęcie roku szkolnego 2010/ 2011

Standardowo, zebrani w kościele pod wezwaniem MB Królowej Polski, rozpoczęliśmy przy pomocy Bożej Łaski, nowy rok szkolny.

Po mszy w intencji nadchodzących dziesięciu miesięcy wytężonej pracy udaliśmy się na salę gimnastyczną, gdzie tytułem rozpoczęcia, wniesiono sztandar szkoły i odśpiewano hymn narodowy. Następnie pan dyrektor wygłosił apel, podczas którego przywitał grono pedagogiczne, przedstawiciela Rady Rodziców, pana Andrzeja Kruka, pracowników administracji i obsługi oraz uczniów. W swojej mowie przywitalnej życzył owocnej nauki, a maturzystom radził skupić się przede wszystkim na egzaminie dojrzałości, który powinien stać się priorytetem. W imieniu młodzieży głos zabrała przewodnicząca Samorządu Szkolnego, Katarzyna Tomaszewska. Rozdano również dyplomy uczestnikom europejskiego projektu zdobywania wiedzy w zakresie informatyki – dyplom ECDL.

Po rozdaniu dyplomów uczniowie klas drugich i trzecich rozeszli się do klas, zaś uczniowie klas pierwszych pozostali na sali, gdzie pani dyrektor wyczytała listę osób do poszczególnych profili razem z wychowawcą.

Pierwszakom życzymy powodzenia w zmaganiu się z rzeczywistością szkolną oraz optymizmu na każdy dzień.

 

I Kochani, pamiętajcie, że do końca tego roku szkolnego zostało dokładnie 299 dni 🙂

 

Brak możliwości komentowania.